Příběh

Příběh

Jmenuji se Zdeněk Fišera. Šestnáct let jsem vedl úspěšnou firmu v oblasti stavebnictví. Jelikož ke dřevu jsem měl vždy blízko, soustředili jsme se primárně na dřevostavby. Během posledních let jsem ale i přesto začínal mít pocit, že je potřeba udělat zásadní změnu.

Zvolnit, přestat se hnát za nemožným a vydat se cestou, o které jsem snil při nekonečných přejezdech mezi všemi těmi stavbami. Nenapodobitelná krása starého dřeva mi učarovala už dávno, stejně tak vše, co je s prací s ním spojeno. Především ocel a kámen.

A pak přišel den, kdy jsem sebral odvahu. Opustil stavebnictví, prostory mého bývalého skladu materiálu začal rekonstruovat a vytvářet tak nový výrobní prostor pro realizaci nových projektů v nově vzniklé firmě.

Pokud člověk jde za svými sny a dělá to, co ho baví, jednoduše je třeba nebát se a jít do toho naplno.

F - Old Wood Design

Vzniklo místo, kde dáváme starému dřevu nový život. Vždy v takové formě, o kterou si říká. A tak od nás staré trámy odcházejí v podobě designových stolů, rustikálních obkladů, originálních rámů zrcadel, obrazů, svítidel a řadě dalších unikátních bytových doplňků.

Několik prvních zdařilých projektů – realizací interiérů komerčních hotelových prostor, kde bylo použito námi zpracované "staré dřevo" jako originální designový prvek, přineslo takový pocit naplnění a seberealizace, který mě utvrdil v tom, že tohle je momentálně ta správná cesta.

Ano, můj tým i obrat je mnohem menší, o to větší naplnění mi však práce přináší a věřím, že to na ní je vidět.